Hizmetlerimiz

 

HPromise

Nakit Alım

Müşterilerimiz, Hyundai Promise’de yetkili satıcıların mevcut durum ve olanaklarına göre aracını nakit para karşılığında satabilme imkanına sahiptir.

HPromise

Fiyat Teklifi Verme

Müşterilerimize ait araçlara, aracın marka, model, yaş, kilometre ve aksesuar kriterlerine göre Hyundai Promise uzmanları tarafından fiyat verilerek, müşterilerimizin aracının değerini öğrenme imkanı sunulur.

HPromise

46 Nokta Kontrolü

Tüm araçların, 46 nokta kontrolünden geçirilerek, araç ile ilgili doğru bilgilerin ortaya çıkması sağlanır.

HPromise

Devir İşlemleri

Hyundai Promise’de bürokrasi hizmetleri uzman personeller tarafından yapılır. Böylece müşteriler hem zaman tasarrufu sağlar hem de yorulmadan işlemleri tamamlanır.

HPromise

Takas Olanağı

Hyundai Promise’de aracınızı, ister yeni bir Hyundai almak için, isterse başka bir ikinci el aracı satın almak üzere takas ile değerledirebilirsiniz. Takas için aracınızı «Aracımı satmak istiyorum» linkimizden de ücretsiz değerlendirerek en yakın bayimizle iletişime geçebilirsiniz

HPromise

Kredi Seçenekleri

Hyundai Promise’de satın almak istediğiniz araca en uygun kredi seçenekleri ve ödeme opsiyonları hızlı ve kolayca belirlenir.

HPromise

Kasko ve Sigorta

İster zorunlu trafik sigortasını, ister kasko sigortasını Hyundai Promise noktalarında araç satışınıza takiben, güvenle ve en uygun seçenek ile yapabilirsiniz.

HPromise

Araç Görünüm Yenileme

Aracınıza Hyundai Promise’de, gerekli birçok işlem uygulanarak görünüm yenileme işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.